پتنت جدید اپل به یک گوشی تمام شیشه ای اشاره می کند ,

menuordersearch
farastar.ir
۱۳۹۸/۱۲/۴ یکشنبه
(0)
(0)
پتنت جدید اپل به یک گوشی تمام شیشه ای اشاره می کند
پتنت جدید اپل به یک گوشی تمام شیشه ای اشاره می کند

اپل در پتنت جدید خود، یک گوشی آیفون تمام شیشه ای را به تصویر کشیده که نمایشگر آن می تواند به سمت پنل پشتی خم شود و تمام دستگاه را بپوشاند.


ظاهرا اپل قرار است یک پتنت جدید نظیر گوشی مفهومی شیائومی می میکس آلفا را با صفحه نمایش خمیده به وجود آورد. این نمایشگر به سمت پنل پشتی خم شده و تمام دستگاه را می پوشاند. پتنت جدید با عنوان دستگاه الکترونیکی با محفظه شیشه ای اخیرا به نام اپل به ثبت رسیده که در ادامه به بررسی جزییات آن می پردازیم.

پتنت جدید اپل، یک آیفون تمام شیشه ای را نشان می دهد که احتمالا جایگزین خوبی برای گوشی های انعطاف پذیر است. این گوشی از همه طرف می تواند اطلاعات را به کاربر نمایش دهد.

 

 

در پتنت جدید اپل، دستگاهی ارایه شده که هر شش طرف آن با شیشه پوشانده شده است. یکی از این شش طرف، به عنوان نمایشگر اصلی عمل کرده و به طور پیشفرض به عنوان نقطه اصلی تماس مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی، انتظار می رود این دستگاه دارای طراحی یکپارچه باشد، به طوری که شبیه به یک صفحه شیشه ای منفرد به نظر آید، هرچند که از تکه های مختلف در ترکیب با هم ساخته شده است.

این آیفون جدید احتمالا فاقد دکمه فیزیکی بوده و در عوض نمایشگرهای کناری و پشتی آن از نوع لمسی یا فشاری خواهند بود. بدین ترتیب می توان گفت که پنل های کناری و پشتی این گوشی تمام شیشه ای، به عنوان دستگاه های ورودی اضافی عمل می کنند.

طبق گفته های اپل، دستگاه جدید از قابلیت هایی برخوردار است که فرم فاکتور فعلی قادر به پشتیبانی از آن ها نیست. مثل پنل های پشتی و کناری شفاف، که به عنوان نمایشگر عمل می کنند. همچنین می توان محتوای در حال نمایش را به پنل های کناری گوشی بسط داد.  

از طرف دیگر، رابط کاربری نیز از نوع خمیده بوده و به دور تا دور دستگاه کشیده تعمیم خواهد یافت. بدین ترتیب کاربران می توانند کارهای متعدد همچون جابجایی آیکون به سمت های مختلف را انجام دهند.

 

 

اپل اساسا دستگاهی را به تصویر کشیده که نمایشگر آن می تواند سمت های مختلف را بپوشاند و از یکپارچگی در عملکرد و نمایش برخوردار است. با اینکه توزیع اپلیکیشن ها و اجرای آن ها در تمام پنل های گوشی و همچنین وجود کنترل های لمسی برای تنظیم صدا می تواند از جنبه های جالب پتنت جدید به حساب آیند، اما به نظر نمی رسد که تجربه بی سابقه و خارق العاده ای توسط این آیفون تمام شیشه ای به کاربر منتقل شود.

باید خاطر نشان کرد که ثبت پتنت به معنی ساخت قطعی آن نیست. با این حال زمانی که توسعه و پیشرفت تکنولوژیکی وارد عرصه جدیدی شود، می توان تولید یک گوشی تمام شیشه ای را در آینده نزدیک انتظار داشت.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegraminstagramaparat
logo

دفتر فروشگاه
البرز - ساوجبلاغ - شهر گلسار- خیابان شهید امین پور- کوچه لاله 4 - پلاک 5 ساختمان فرا استار
هم اکنون با ما تماس بگیرید تلفن های تماس 02644523084 - 09353030905